DOM EXPERT NIERUCHOMOŚCI w Gazecie Wyborczej

Print Friendly, PDF & Email

Uzyskanie prestiżowego tytułu „Lidera Nieruchomości” jest ogromnym wyróżnieniem dla Naszego biura DOM EXPERT oraz docenieniem naszej dotychczasowej pracy. To potwierdzenie, że obrana przez nas droga jest tą właściwą, a także jest impulsem do dalszego rozwoju i ogromnym zobowiązaniem do utrzymywania najwyższej, eksperckiej jakości usług na dotychczasowym poziomie.

Lider Nieruchomości” to bez wątpienia najbardziej prestiżowy konkurs w branży nieruchomości. Co najważniejsze kryteria, które decydują o sukcesie w tym konkursie są klarowne i obiektywne. Zostaliśmy wyłonieni za naszą dotychczasową pracę, która została oceniona w sposób całkowicie bezstronny i transparentny. Nagroda „Lidera Nieruchomości” pomaga wyłonić spośród biur te, które prezentują najwyższe standardy pracy. Z pewnością to dobry drogowskaz dla klientów poszukujących najlepszego pośrednika.

Agent Nieruchomości musi kochać swoją pracę. Wiedza, umiejętność słuchania, pasja czy doświadczenie to tylko kilka z cech, które powinien posiadać dobry pośrednik nieruchomości. Dla klienta ma być doskonałym przewodnikiem, obiektywnym doradcą, który wykorzystując całą posiadaną wiedzę i doświadczenie przedstawi Mu wszystkie plusy, a także minusy transakcji. Współpraca z doradcą pozwoli mu zaoszczędzić czas, ograniczy niepotrzebny stres i pomoże w uniknięciu podjęcia pochopnej decyzji. Profesjonalny agent przeprowadzi klienta krok po kroku przez meandry rynku nieruchomości sprawiając by droga do własnego M była prawdziwą przyjemnością.

Wygranie konkursu przez naszą biuro DOM EXPERT NIERUCHOMOŚCI sprawiło nam wielką radość, ale nałożyło na nas ogromne brzemię odpowiedzialności. Wiemy, że tylko ciągły rozwój, nieustanne podnoszenie własnych kwalifikacji, szkolenia i wdrażanie nowych technologii może sprostać dynamicznie zmieniającym się potrzebom rynku. Planujemy również wraz z Otodom i pozostałymi Laureatami LN wziąć udział w powstawaniu Katalogu Dobrych Praktyk, który pomoże wyznaczać właściwe standardy pracy i kierunki rozwoju branży.

biuro nieruchomości Bydgoszcz