Promocja „Dom Expert Nieruchomości – polecenia”

Dom Expert docenia tych, którzy aktywnie polecają nasze biuro znajomym!

1.03.2023r. startuje Promocja „Dom Expert Nieruchomości – polecenia”. Możesz zyskać
200 zł* za rekomendowanie naszych usług osobie, która chce sprzedać swój dom lub mieszkanie. Nowym klientom natomiast dajemy aż 500 zł rabatu za każdą transakcję sprzedaży, którą sfinalizują we współpracy z nami.Jak to działa? Tylko 3 kroki do nagrody!

  1. Zadzwoń do nas (nr tel. 792 35 25 25) i zgłoś chęć udziału w Promocji.
  2. Wyślij wiadomość email na adres placimyzapolecenia@gmail.com w której podasz swoje dane (imię i nazwisko, adres do korespondencji) i numer telefonu osoby, której poleciłeś nasze biuro. Wysłanie tej wiadomości oznacza, że akceptujesz Regulamin Promocji „Dom Expert Nieruchomości – polecenia” (Regulaminu dostępny TUTAJ) i wyrażasz zgodę na wykorzystanie wskazanych danych wyłącznie w celu przeprowadzenia Promocji i wydania nagrody.
  3. Odbieraj Nagrody! Gdy osoba, której poleciłeś nasze biuro sfinalizuje z nami sprzedaż swojej nieruchomości, Ty wygrywasz 200 zł. Nagrodę możesz odebrać osobiście w naszym biurze lub wyślemy ją na adres wskazany do korespondencji.


A co z Twoimi znajomymi?


Na nich też czeka nagroda! Za sprzedanie nieruchomości we współpracy z naszym biurem dajemy im 500 zł rabatu! Rabat dotyczy także klientów, którzy zadzwonią do nas osobiście, z pominięciem polecenia (nr tel. 792 35 25 25).Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś


Szczegóły Promocji znajdziesz w Regulaminie – Sprawdź TUTAJ.*Nagroda wypłacana w Kuponach Premiowych Sodexo. Każdy kupon ma wartość 100 zł brutto (1 Nagroda = 2 Kupony Premiowe Sodexo). Kuponami Sodexo można płacić w ponad 50 tys. sklepów i punktów w Polsce. Sposób użytkowania kuponów możesz sprawdzić TUTAJ.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.