Pawilon handlowo usługowy do dalszego wynajmu -For

lokalizacja: Bydgoszcz, Tomasza Golloba

2 000 000 PLN

6 944 PLN / m2

Opis nieruchomości

Gotowy biznes pod kątem możliwości zysku z prowadzenia wynajmu i pewnym zwrotem zainwestowanych środków.
Jeśli poszukujesz idealnego miejsca dla swojej firmy lub planujesz inwestycję w przestrzeń pod wynajem, ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!
Na sprzedaż dostępny jest lokal handlowo-usługowy w pawilonie kompleksu handlowego zlokalizowany w Fordonie, przy ul. Tomasza Golloba 2b. Budynek o powierzchni całkowitej 288,6 m² znajduje się na działce o powierzchni 137 m².
To trzykondygnacyjna nieruchomość z własnym parkingiem, usytuowana w strategicznym punkcie głównej arterii komunikacyjnej osiedla Fordonu. Całość umiejscowiona jest na dobrze zagospodarowanym terenie, w samym sercu osiedla Fordon-Szybowników.
Budynek handlowy jest obecnie w pełnej eksploatacji, wynajmowany pod różne rodzaje działalności, co przynosi stałe dochody. Znajduje się w lokalnym centrum, blisko sklepów, usług i przystanku autobusowego przy głównej ulicy Fordonu, ul. Twardzickiego. Nieruchomość utrzymana jest w dobrym stanie technicznym, gotowa do kontynuacji różnych przedsięwzięć. Obecnie jest wynajmowana od wielu lat, co gwarantuje zwrot zainwestowanych środków. Budynek jest funkcjonalny, posiada przemyślany układ pomieszczeń dwa wejścia do budynku z frontu oraz zaplecza. Trzykondygnacyjnym budynkiem usługowo-handlowym, składa się z:
Wysoki Parter:
Pomieszczenie produkcyjno-magazynowe, sala sprzedaży sprzętu BHP (dwa wejścia z frontu oraz zaplecza) - przez 15 lat PUB
Toaleta (ok. 8 m²)
Piętro I:
Trzy pomieszczenia
Salon fryzjerski (dwa wejścia)
Salon kosmetyczny
Salon kosmetyczny
Toaleta (ok. 8 m²)
Korytarz (ok. 12 m²)
Piętro II (oddzielna klatka schodowa - lokal samodzielny):
Cztery pomieszczenia
Duży gabinet zabiegowy
Trzy pomieszczenia gospodarcze
Gabinet stomatologiczny - całość
Toaleta (ok. 8 m²)
Korytarz (ok. 15 m²)

Cały obiekt jest podłączony do wszystkich niezbędnych mediów (woda, kanalizacja, energia), a ogrzewanie jest zapewniane przez system miejski.
Opłaty to MWiK za wodę, KPEC za ogrzewanie oraz prąd według liczników. Dodatkowym atutem nieruchomości jest dostępność miejsc parkingowych na terenie sprzedawanej nieruchomości.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację nieruchomości oraz uzyskania dodatkowych informacji. To wyjątkowa okazja, nie przegap możliwości zakupu świetnie położonego budynku o dużym potencjale.
Zapraszamy do zapoznania się z tą interesującą ofertą!
Ewa Bonk 537 833 348

*Biuro pobiera wynagrodzenie w formie prowizji za świadczoną usługę pośrednictwa.*

Kontakt do opiekuna:

Dom Expert Sp. z o.o.

Ewa Bonk
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.