Przytulne Mieszkanie 2-pokojowe 36 m2 Leśne

lokalizacja: Bydgoszcz, 11 Listopada

1 400,00 PLN

38,89 PLN

Opis nieruchomości

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem - Osiedle Leśne

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na 4. piętrze w zadbanym bloku z cegły na Osiedlu Leśnym.
Lokal jest w pełni umeblowany oraz wyposażony w niezbędny sprzęt AGD, dzięki czemu jest gotowy do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie jest ciepłe, słoneczne i bardzo przytulne, a jego funkcjonalny układ zapewnia wygodę na co dzień. Dodatkowym atutem jest ustawna, jasna kuchnia z oknem.
Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji - w spokojnej i zielonej okolicy, z łatwym dostępem do sklepów, punktów usługowych, komunikacji miejskiej oraz terenów rekreacyjnych.
Czynsz do spółdzielni wynosi około 800 zł.

 To idealna propozycja dla osób poszukujących wygodnego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji.
Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację mieszkania.

Kontakt do opiekuna:

Dom Expert Sp. z o.o.

Marzena Luschyk
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.